de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Reactualizat 03 Dec 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Consultant financiar

5 posturi

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare, convingere si negociere, relationare
- Cunoasterea avansata a pachetului Ms Office;
- Capacitate de organizare si planificare;
- Diplomatie, cu abilitatea de a comunica la nivel managerial;
- Experienta in vanzari din urmatoarele domenii: vanzari directe credite, asigurari, telecom
- Aspect si comportament business.
- Persoana serioasa, ambitioasa, perseverenta, sociabila

Descrierea jobului

- Abordare proactiva, directa a potentialilor clienti
- Acorda consiliere si sprijin clientului in alegerea celei mai potrivite solutii de creditare din portofoliul de produse de creditare al bancilor partenere
- Prezinta produsul de credit in detaliu – conditii, criterii de eligibilitate, setul de documente necesare in vederea obtinerii creditului si modul de completare, intocmirea dosarului de creditare
- Asistenta Birou Credit pentru persoanele care inregistreaza intarzieri;

IMEDIATCREDIT asigura servicii deconsultanta financiar-bancara. Suntem partenerii principalelor institutii financiare din Romania si va garantam cele mai bune solutii in obtinerea creditului potrivit!

Consultant financiar  -  IMEDIATCREDIT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles