Publicat 11 Iul 2019 | Expiră 11 Aug 2019

CONSULTANT FINANCIAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniul vanzarilor de servicii financiare constituie un avantaj
- Personalitate deschisa, comunicativa, dinamica, persuasiva;
- Orientare catre client si rezolvarea solicitarilor acestuia;
- Abilitati foarte bune de analiza si planificare;
- Studii superioare (finalizate sau in curs de finalizare)
- Detinerea unui permis de conducere categoria B constituie un avantaj
- Cunostinte operare PC;

Descrierea jobului

Suport pentru manageri in vederea finalizarii contractelor financiare cu clientii companiei
- Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti din segmentul business;
- Promovarea produselor si serviciilor mai multor parteneri financiari
- Anticiparea si identificarea obstacolelor legate de noii clienti, in vederea sustinerii cresterii continue a pozitiei companiei in segmentul de piata alocat;
- Analiza si propunerea celor mai optime solutii potrivite nevoilor clientilor;
- Foarte buna cunoastere si stapanire a procesului de vanzare consultativ;
- Documentarea permanenta asupra tendintelor business-ului clientului targetat;
- Informare constanta privind actualitatile pietei business si a competitorilor
Beneficii:
- Training-uri profesioniste in tehnici de vanzare, negociere, produse & servicii financiare
- Oportunitati excelente de dezvoltare profesionala;
- Mediu de lucru intr-un colectiv tanar si dinamic;
- Pachet salarial motivant, , laptop, telefon etc.

CBC este partener al mai multor institutii financiare bancare si nebancare, iar in prezent detine capacitatea si experienta de a oferi solutii complete in domeniul consultantei financiare si de mamanagement.

Expirat
CONSULTANT FINANCIAR  -  COMPLETE BUSINESS CONCEPT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles