Consultant financiar ( Salariu fix + comision )

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

AMICredit angajeaza!!!
Fie ca esti tanar fara experienta, fie ca doresti sa excelezi in vanzari, hai la noi in echipa!

De ce? Pentru ca:
Stim ca uneori iti este frica sa nu gresesti - ei bine, filozofia noastra este de a invata din greseli.

Stim ca vrei un loc de munca unde sa mergi cu drag in fiecare zi. In AMICredit avem jocuri, concursuri, multe provocari si nu in ultimul rand o cultura organizationala puternica.

Stim ca vrei sa ajungi cat mai repede sa intelegi ce inseamna o cariera puternica si banoasa in vanzari. Am creat pentru asta Scoala de Banking - acces la cursurile gratuite dupa angajare. Aici vorbim despre cele mai simple si mai practice metode de invatare a intregului domeniu bancar.

Stim ca uneori te temi sa vorbesti in public. Crezi ca te vei face de ras sau ca nu vei spune ce trebuie spus. In AMICredit avem singurul program din Romania in care punem accent pe dezvoltarea increderii in sine prin Public Speaking. Acest curs o sa te ajute sa stii sa negociezi, sa comunici, sa vinzi, sa faci leadership dar mai ales te va ajuta sa fii tu!

Hai la noi in echipa!

Ce ar trebui sa ai?
-Aptitudine de comunicare excelenta si coerenta
-Rabdare, initiativa si perseverenta
-Atitudine pozitiva obligatorie!!!
-Varsta minima 24 ani
-Spirit de vanzator si dorinta de a vinde oricand oricui!
-Dorinta de a castiga si de a te lupta pentru realizari. Vei face parte dintr-o echipa competitiva si va trebui sa aduci plus valoare echipei prin implicare proactiva si prin perseverenta.
-Dorinta de autodepasire continua, sa nu te multumesti cu ce ai ci sa tinzi la mai mult, de a depasi noi praguri de vanzari.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine?
- sa prospectezi/contactezi potentiali clienti, carora sa le propui serviciile noastre de creditare;
- sa oferi cu profesionalism cele mai bune solutii la nevoile clientilor;
- sa tii legatura cu ei pe tot parcursul procesului de creditare, sfatuindu-i cu pasii pe care ii au de facut.
- sa fii responsabil si sa abordezi cu maturitate ceea ce ai de facut.

Ce iti oferim?
- un venit atractiv net ce poate ajunge la 5000 ron net, format din salariu fix si comisionare, la care se pot
adauga in functie de performante, bonusuri de vanzari, concursuri si provocari bilunare. Rezultatele tale vor fi
in functie de calitatea si cantitatea implicarii tale.
- training de pregatire profesionala prin Scoala de Banking al AMICredit (concept unic pe piata).
- program 09:00AM - 05:30PM

Suntem nerabdatori sa te cunoastem si sa te primim in familia AMICredit.
Aplica acum si te contactam in cel mai scurt timp pentru programarea unei intalniri in care sa ne cunoastem mai bine.
Publicat 23 apr. 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 23 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos