CONSULTANT FINANCIAR - JUD CONSTANTA

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

• comunici usor şi îţi face plăcere să cunoşti oameni noi
• ştii că pentru a avea succes e nevoie de perseverentă şi disciplină
• susţii lucrurile în care crezi
• ţii la principiile tale, indiferent de câte obstacole ai intampina
• vrei să te dezvolti intr-un domeniu de vanzari si sa ai o cariera de succes
• ştii că în vânzari cheia succesului este să pui clientul pe primul plan

Încă un motiv pentru care te vrem pe tine, este pentru că eşti TU. Pentru noi, personalitatea ta este la fel de importantă ca şi CV-ul. Fie că mergi la concerte, călătoreşti sau abia aştepti expozitia de fotografie de sâmbătă, credem cu tărie că felul tău de a fi şi
perspectiva unică sunt instrumente pe care le poţi folosi în drumul tău către succes.

Te vom susţine în acest demers pentru că ştim că acţiunile tale trebuie să reflecte lucrurile în care crezi, inclusiv pe plan profesional.

Descrierea jobului

• identifici potenţiali clienţi
• le evaluezi nevoile financiare şi găseşti cele mai bune soluţii pentru ei
• promovezi serviciile şi produsele financiare NN
• îţi informezi permanent clienţii despre toate noutăţile financiare care i-ar putea interesa
• dezvolţi permanent relaţia cu clienţii tăi.

OFERIM

• Venit fix intre 1000 - 5000 Ron + comisione initale
• Bonusuri trimestiale si anuale
• O platforma de loializare;
• Trepte de cariera;
• Posibilitate de avansare.
• Program de lucru flexibil.

Descrierea companiei

Colaborator oficial NN Asigurari

𝐂𝐢𝐧𝐞 𝐬𝐮𝐧𝐭𝐞𝐦 𝐧𝐨𝐢?
Suntem o companie de asigurări şi pensii de origine olandeză. Suntem prezenţi în 18 ţări şi avem în spate o istorie de 170 de ani. Cei peste 12.000 de oameni care lucrează pentru NN fac toate aceste lucruri posibile alături de cei 15 milioane de clienţi.

NN îţi oferă susţinerea şi mediul în care să poţi face aceste lucruri în felul tău. Îţi vei modela propriul drum, vei avea ocazia să faci faţă unor provocări pe măsura talentelor tale. Şi cel mai important este că o vei face într-un loc de muncă unde simţi că într-
adevăr contezi. Pentru că:

• ne pasă de talentul, ideile şi personalitatea ta
• suntem clari când vorbim despre aşteptările noastre de la tine: determinare şi iniţiativă
• ne implicăm în evoluţia ta şi îţi oferim libertatea de a deveni cel mai bun

Vino să devii cel mai bun alaturi de noi!
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos