Consultant Financiar Independent

Oraș de lucru
Nivel carieră
Studii
Departamente
Salariu 500 - 5000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ești în cautarea unui loc de muncă atractiv, care îți poate aduce atât satisfacții personale cât și financiare? - continuă să citești despre noi

Descrierea jobului

Suntem o echipă cu experiență în domeniul financiar, care te va ajuta să te dezvolti și să lucrezi la cariera mult dorită.

Asteptari & Competente:
  • Bune abilități de comunicare, orientare către rezultat, răbdare, perseverență și seriozitate
  • Cunoștințe medii de utilizare a pachetului Microsoft Office
  • Diploma de Bacalaureat
Ești avantajat dacă:
  • Ai studii superioare cu profil financiar (sau dacă ești student la o facultate de profil)
  • Ai experiență în vânzări
  • Ai experiență în interacțiunea directă cu clientul
Responsabilități:
  • Identificarea noilor clienți
  • Analizarea situației financiare a clientului
  • Prezentarea celor mai bune soluții financiare, ce au ca scop îndeplinirea obiectivelor clientului
  • Păstrarea relației cu fiecare client
Beneficii:
  • Program flexibil (îți poți organiza orele si zilele de muncă așa cum îți dorești)
  • Activitatea se poate desfășura de acasă
  • Comision din vânzări
  • Program de formare, training-uri gratuite
  • Oportunitatea de a lucra cu oameni cu experiență în domeniul financiar
  • Posibilitatea de a forma propria echipă și de a te dezvolta ca manager

Persoanele selectate vor fi contactate în vederea participării la sesiunile de interviuri.
Publicat 22 nov. 2021 Reactualizat 20 dec. 2021 Expiră 22 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos