Consultant financiar (activitate doar pe comision)

Oraș de lucru
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Sa fie sociabil si atent la detalii
Laptop sau PC cu conexiune buna la internet, Cunostinte medii de Microsoft Office
Dispus sa invete (iti vom oferi noi tot ce ai nevoie)
Gandire pozitiva si incredere in sine
Ambitios si organizat

Descrierea jobului

Activitatea presupune lucru independent, poti face intalniri atat cu echipa cat si cu clientii la orele stabilite de comun acord, acestea fiind online.
TIMP NECESAR:
- PART-TIME: minim 2 ore pe zi
- FULL-TIME: intre 6 si 8 ore pe zi
- perioada de pregatire 3 saptamani+SEMINARII DE DEZVOLTARE CONTINUA

Compania noastra se extinde constant. Daca vrei si tu sa faci parte din frumoasa noastra echipa care schimba vietile multor oameni prin educatie financiara, suntem aici sa te cunoastem.
Avem o echipa tanara si dinamica de vanzari si ne-am propus sa schimbam mentalitatea oamenilor din aceasta tara prin educatie financiara. Facem parte dintr-un domeniu cu un potential enorm de crestere, fiind pe primul loc atat la nivel European cat si in Romania.
Publicat 21 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 20 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos