Publicat 27 Aug 2007 | Expiră 27 Aug 2007

Consultant – Evaluator

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice sau economice
- Experienţă în domeniul evaluării (avantaj)
- Cunostinţe avansate de operare PC
- Cunostinţe medii de llimba engleză
- Capacitate de sinteză şi analiză
- Conduită morală, spirit de echipă, rezistenţă la stres
- Excelente capacităţi de comunicare şi relaţionare
- Dorinţă de învăţare şi perfecţionare continuă

Descrierea jobului

- Contribuie la realizarea lucrărilor de evaluare în conformitate cu pregătirea profesională pe care o deţine şi cu competenţele dobândite;
- Cunoaşte, înţelege şi poate pune în aplicare în mod corect metodele şi tehnicile recunoscute care sunt necesare pentru efectuarea unei evaluări credibile;
- Menţine relaţia cu clienţii şi colaboratorii companiei;

Beneficii
Darian îţi oferă şansa de a-ţi construi o carieră într-una dintre cele mai mari companii de evaluare din România.
- Pachet salarial motivant
- Training şi instruire specializată in domeniu

DARIAN ROM SUISSE este membră asociată ANEVAR şi activează de 14 ani în domeniul evaluării şi consultanţei. Suntem reprezentaţi la nivel naţional printr-o reţea de 18 birouri proprii şi peste 60 de colaboratori în toate judeţele ţării.
In ultimii 15 ani Darian a avut un rol strategic important pe piaţa românească, prin rolul său activ de evaluator şi consilier pentru instituţii şi companii de importanţă macroeconomică, dar şi prin consultanţa oferită afacerilor mici şi mijlocii sau persoanelor fizice.

Expirat
Consultant – Evaluator  -  SC DARIAN ROM SUISSE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles