Publicat 15 Oct 2019 | Reactualizat 14 Nov 2019 | Expiră 15 Nov 2019

Consultant Educational / Consultant Vanzari IASI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este:
- persoană ambițioasă
- persoană optimistă
- cu experiență în lucrul cu oamenii și experiență în vânzări
- interesată în educație
- adaptabil si flexibil
- asculta in mod activ
- prietenos si capabil de lucru in echipa
- orientat spre rezultate
- deschis la utilizare platforme on-line

Descrierea jobului

Responsabilități:
- prospectare piață
- analiza client
- aducere de clienți noi
- încheiere contracte
- mentinere baza de date pe platforme on-line
- participare la târguri educaționale in tara
- prezentări la grupuri de elevi
- însoțire grupuri de elevi în taberele din străinătate

Beneficii:
- salariu fix + comision vânzări foarte avantajos
- laptop
- telefon
- mediu de lucru pozitiv
- posibilități de călătorie în străinătate

International Summer Schools Education este o agentie de turism Organizatoare care oferă tabere de vară internaționale educaționale variate, in peste 10 tari printre care Marea Britanie, Germania, Franța și SUA pentru elevi cu vârsta cuprinsă între 7 și 77 ani. Cu o experiență de peste 8 ani în această activitate pune la dispoziție un program variat de activități cu elevi din peste 20 de țări, studiul limbilor de circulație internațională cu profesori nativi cu experiență bogată în activitate, cât și minunate excursii în locuri de neuitat.
Va rugam vizitati site-ul nostru pentru mai multe detalii: www.issedu.ro

Expirat
Consultant Educational / Consultant Vanzari IASI  -  SC ISS EDU SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles