Publicat 16 Ian 2016 | Reactualizat 16 Feb 2016 | Expiră 17 Feb 2016

Consultant economic implementare WinMENTOR, WinMENTOR ENTERPRISE, SOFT 1

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte
- studii superioare finalizate (studii economice, informatica economica/inginerie economica);
- cunostinte sisteme informatice gestiune, contabilitate ;
- cunostinte limba engleza (nivel mediu);
- persoana deschisa, cu abilitati de comunicare si de lucru in echipa;
- atitudine pozitiva si orientata catre identificarea solutiilor;
- persoana proactiva si organizata;
- capacitate de sinteza, analiza, atentie la detalii;

Avantaje
- cunostinte sisteme informatice: WinMENTOR, WinMENTOR ENTERPRISE, Soft1;
- cunostinte IT: baze de bate, SQL, Microsoft Office (Word, Excel, etc)

Descrierea jobului

Responsabilitati

- configurarea si parametrizarea sistemului ERP conform specificatiilor clientului;
- implementarea functionalitatilor noi si dezvoltarea de rapoarte personalizate;
- scolarizarea noilor utilizatori in utilizarea corespunzatoare a sistemului ERP;
- acordarea de suport si asistenta postimplementare;

Beneficii:

- mediu de lucru atractiv, echipa dinamica ce permite dezvoltarea profesionala;
- salar fix + comisioane;

Descrierea companiei

ERP CONCEPT SOLUTIONS

Comercializeaza si implementeza solutii informatice de tip ERP (Enterprise Resource Planning) oferind clientilor sai un pachet complex de servicii de consultanta si dezvoltare.
Cu o experienta de 10 ani in domeniu, ECS activeaza cu preponderenta la nivel regional (judetele Cluj, Alba, Sibiu, Mures, Maramures, Salaj, Bihor), dar si in celelalte regiuni ale tarii si in capitala.

www.erp-concept.ro

Expirat
Consultant economic implementare WinMENTOR, WinMENTOR ENTERPRISE, SOFT 1  -  ERP CONCEPT SOLUTIONS