Publicat 17 Mai 2019 | Reactualizat 16 Iun 2019 | Expiră 16 Iun 2019

Consultant dezvoltare portofoliu

5 posturi

Candidatul ideal

- Te implici în ceea ce faci?
- Știi când nu știi, dar încerci să înveți repede?
- Ai o fire deschisă, obiectivă şi energică?

Ai nimerit bine!

Ai acum oportunitatea să te dezvolți în cadrul unui business matur, care a împlinit 26 de ani de experiență, pe 1 martie.

Descrierea jobului

Vei face parte din departamentul cheie care asigură dezvoltarea companiei. Toate produsele noastre își încep gloria aici. Rolul tău:

- Dezvoltarea continuă în piață;
- Promovarea serviciilor noastre de înaltă clasă;
- Gestionarea şi fidelizarea portofoliului existent de clienţi.

Ce oferim?

- O echipă deschisă și prietenoasă;
- Un program personalizat de training si integrare;
- Acces la un portofoliu diversificat de clienti;
- Perspective de evoluție și dezvoltare pe trepte de carieră;
- Laptop, telefon, mașină de serviciu.

Lider în software de informare legislativă, util oricui are nevoie să fie la zi cu legislaţia dinamică a României. Oferind facilități unice, ne-am impus la nivel național, programele noastre fiind utilizate de zeci de mii de specialiști din peste 200 de orașe ale țării.

Avem o echipă unită de valoare și luam fiecare obstacol întâlnit ca pe o motivație suplimentară de a reuși. Nu ne place să plimbăm hârtii. Punem preț pe fapte. Ne respectăm munca. Știm că nu suntem perfecți, dar încercăm să fim mai buni. Încercăm să fim corecți, dar uneori greșim.

Vă mulțumim că ați parcurs acest anunț și vă așteptăm să aplicați. Poți afla mai multe despre noi accesand:

Consultant dezvoltare portofoliu  -  LexNavigator