Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Consultant design interior / Arhitect interior

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Experienta in dezvoltarea proiectelor de design interior
  • Cunoștințe bune de programe de editare şi proiectare specifice domeniului
  • Persoană responsabilă, capabilă să lucreze atât independent cât și în echipă
  • Cunostinte actualizate a normelor de proiectare si a legislatiei specifice in vigoare;
  • Persoana cu simtul creativitatii dezvoltat
  • Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
  • Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
  • Abilitati tehnice
  • Cunoasterea limbii germane constituie un avantaj
  • Studii superioare de specialitate sau cursuri de specializare in design interior /arhitectura de interior constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Deseneaza, proiecteaza si redacteaza pe calculator proiectele incredintate
  • Intocmeste documentatii de proiectare care tin de specificul firmei
  • Executa lucrari de imbunatatire a proiectelor, de design, la solicitarea clientului
  • Consultanta in design interior oferita clientilor, alegerea produselor si celor mai bune solutii din portofoliul companiei
  • Crearea conceptului de design interior si coordonarea proiectarii in 3D cu echipa de proiectare
  • Realizeaza designul special pentru lucrari complexe de mobilier si amenajari interioare;
  • Design interior - concept, randare, tur virtual - vizualizare arhitecturala
  • Prezinta randari care sa ajute clientul sa-si vizualizeze spatiul amenajat

Oferim:
  • Un program mare de beneficii
  • Zile suplimentare de concediu si un program de lucru flexibil, cu posibilitate de home-office
  • Sansa de a creste impreuna cu noul proiect și de a profita de oportunitatile de cariera
  • Un salariu competitiv, motivant și negociat individual

Our story began in 2006 in Ingolstadt, Germany, providing marketing graphics for the Real Estate industry. In 2008 we opened our main office in Cluj-Napoca and in 2014 we expanded our Romanian business with a branch in Tîrgu Mureș. Today, with more than 100 employees we satisfy our customers’ needs by creating hundreds of thousands of floor plans in 2D and 3D, as well as interior, exterior visualizations, video animations, augmented and virtual reality based products. Our core business is to offer graphic solutions for real estate marketing and based on this we expanded to offer complementary and outsourcing solutions for software and customer care.

Expirat
Consultant design interior / Arhitect interior  -  Deutsche Grundriss

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles