Publicat 25 Feb 2021 | Reactualizat 25 Mar 2021 | Expiră 28 Mar 2021

Consultant Credite Oney Targoviste

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Succesul acestui rol presupune:

  • să ai abilități de comunicare bine dezvoltate, astfel încât să ști să prezinți produsele Oney pe care urmează să îl vinzi, dar și să oferi explicații suplimentare în cazul în care clientul le solicită;
  • să cunoasti bine piața de produse și de servicii vândute, dar și oferta competitorilor;
  • să ai spirit de observație și capacitate de analiză, pentru a lua rapid decizii, chiar și în situațiile de criză;
  • să ai charismă și un spirit persuasiv, astfel încât să convingi clienții într-un mod subtil să achiziționeze produsele sau serviciile oferite de țin
  • să ai o atitudine pozitivă și entuziasm, și să înțelegi că succesul acestui job presupune abordarea cator mai mulți clienți.

Descrierea jobului

Rolul tău este acela de a promova și vinde produsele financiare Oney (card de credit, credit de nevoi personale, credit de consum, asigurări și garanții extinse) int magazinul Leroy Merlin

Responsabilități:

  • Asigura vânzarea produselor si serviciilor oferite de către companie;
  • Oferă informații despre caracteristicile tehnice si modul de folosire ale produselor;
  • Oferă clienților consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile acestora;
  • Realizarea target-ului lunar de vânzări;
  • Servirea clienților într-o maniera prompta si politicoasa;
Ce beneficii îți oferim:
  • Training specializat pe domeniul tău de interes.
  • Pachet salarial atractiv format din: salariu fix + bonuri de masă + bonusuri de performanță
  • Contract pe perioada nedeterminată
  • Asigurare medicală privată
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare
  • Activitate într-o echipa dinamică
  • Bonus generos pentru recomandarea unui prieten

Descrierea companiei

Oney Finance – o banca creata de oameni pentru oameni.

Suntem diferiti. Suntem unici. Te punem pe tine in centrul deciziilor noastre.

Inainte de toate, punem pret pe angajatii nostri, pe clienti si pe impactul asupra societatii, si ne propunem sa fim schimbarea pe care dorim sa o vedem in jur.

Activam in domeniul serviciilor financiare, identificam nevoile clientilor nostri si le furnizam solutiile financiare potrivite. Cu o experienta acumulata in peste 30 de ani de activitate, impreuna cu o echipa talentata de 2.600 de angajati, ajungem in fiecare zi la 7.6 milioane de clienti in intreaga lume si ii ajutam sa isi transforme visurile in realitate.

Prin valorile care ne reprezinta, incurajam entuziasmul si libertatea de a fi si de actiona. Luam decizii bazate pe respect si reciprocitate, iar performantele sunt intotdeauna rasplatite. Dorim sa continuam sa generam crestere, sa ne imbunatatim agilitatea, inovatia si performantele.

Mai multe informatii despre Oney in Romania pot fi gasite pe https://oney.ro/

Expirat
Consultant Credite Oney Targoviste  -  Oney Finances

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles