Publicat 03 Feb 2021 | Reactualizat 03 Mar 2021 | Expiră 06 Mar 2021

Consultant Credite Cluj

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Rolul de Consilier Credite:
• Ne dorim să le oferim clienților noștri cea mai bună experiența posibilă – să îi asculți, să pui întrebările potrivite, acorzi consiliere și sprijin clientului în alegerea celei mai potrivite soluțîi de creditare din portofoliul de produse al companiei;
• Făcând parte din același Holding, Oney Finances are birouri de finanțare în toate magazinele Auchan și Leroy Merlin.
• Rolul tău este acela de a promova și vinde produsele financiare Oney (card de credit, credit de nevoi personale, credit de consum, asigurări și garanțîi extinse) într-unul din magazinele Auchan sau Leroy Merlin.

Despre tine:
• Ai abilitați de comunicare, convingere și negociere, relaționare și iți place lucru în echipa.
• Ești organizat(a), ambițios/ambițioasă și perseverent (a).
• Ai spirit de observație și inițiativă, dinamism și eficienta.
• Vrei să înveți lucruri noi într-o maniera accesibila.
• Ești motivat(a) de câștigurile suplimentare.
• Să ai disponibilitate la program în ture.
• Să deții cel puțin o diploma emisa de o instituție acreditata de învățământ ( diploma bac/licență/au adeverință de studii)
• Să cunoști pachetul Office și Outlook.
• Experiența în vânzări reprezintă un avantaj. Căutam un coleg/colega cu abilitați de persuasiune, de comunicare și cu dorință de căștig.

Descrierea jobului

Ce oferim?
• Training și programe de dezvoltare continua.
• Plan de cariera concret.
• Pachet salarial atractiv format din: Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri performanta substanțiale
• Contract pe perioada nedeterminata
• Activitate într-o echipa dinamica
• Bonus refer-a-friend pentru fiecare persoana recomandata

Descrierea companiei

Oney Finance – o banca creata de oameni pentru oameni.

Suntem diferiti. Suntem unici. Te punem pe tine in centrul deciziilor noastre.

Inainte de toate, punem pret pe angajatii nostri, pe clienti si pe impactul asupra societatii, si ne propunem sa fim schimbarea pe care dorim sa o vedem in jur.

Activam in domeniul serviciilor financiare, identificam nevoile clientilor nostri si le furnizam solutiile financiare potrivite. Cu o experienta acumulata in peste 30 de ani de activitate, impreuna cu o echipa talentata de 2.600 de angajati, ajungem in fiecare zi la 7.6 milioane de clienti in intreaga lume si ii ajutam sa isi transforme visurile in realitate.

Prin valorile care ne reprezinta, incurajam entuziasmul si libertatea de a fi si de actiona. Luam decizii bazate pe respect si reciprocitate, iar performantele sunt intotdeauna rasplatite. Dorim sa continuam sa generam crestere, sa ne imbunatatim agilitatea, inovatia si performantele.

Mai multe informatii despre Oney in Romania pot fi gasite pe https://oney.ro/

Expirat
Consultant Credite Cluj  -  Oney Finances

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles