Consultant Credite-Braila, Vaslui, Bacau, Iasi, Focsani

APT Broker SRL - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Iti doresti sa lucrezi intr-o echipa sclipitoare si dinamica unde sa iti pui in valoare abilitatile de comunicare si creativitatea?
Esti o persoana orientata catre client?
Ai capacitate de empatie si ascultare a interlocutorului?
Te consideri o persoana perseverenta, careia nu ii e frica sa greseasca?

Mediul nostru de lucru este unul activ si captivant si cautam in prezent un coleg/o colega care sa fie un team player, vesel si preocupat de dezvoltare personala.

Abilitati necesare:
  • Orientare catre client si spirit empatic
  • Capacitatea de adaptare la schimbare
  • Rapiditate si flexibilitate in a invata lucruri noi
  • Atitudine proactiva si optimista
  • Experienta in vanzari de servicii
  • Orientare catre obtinere de informatii din mediul online
  • Utilizarea pachetului Office peste nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
  • Acorzi consultanta clientilor pentru a identifica cea mai buna optiune pentru client in momentul prezent
  • Te implici direct in campaniile de marketing in desfasurare, atat la biroul clientului cat si in Agentiile Companiei
  • Dezvolti metode de promovare a produselor financiare si le aplici in timp real
  • Promovezi activ produsele Companiei

Beneficii:
  • Salariu motivant, in functie de performante
  • Bonus atractiv, lunar, in functie de performante
  • Beneficii ulterioare, de fidelizare in calitate de angajat
Publicat 18 oct. 2021 Reactualizat 15 nov. 2021 Expiră 17 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos