CONSULTANT CREDITARE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautare de colegi noi pentru pozitia de Consultant Creditare (Financiar), experienta nu este obligatorie -oferim training-uri de specialitate.
  • Adaptabilitate în cadrul echipei și în relația cu clientul;
  • Abilități de comunicare și dezvoltare personală;
  • Atitudine pozitivă, inițiativă și dinamism;
  • Perseverență în prospectare;
  • Experiența profesională în interacțiunea cu clienții reprezintă un avantaj;
  • Permis de conducere Categoria B reprezintă un avantaj;
  • Dacă în grupul tău de prieteni ești cel care vine cu inițiativa și îi convingi pe ceilalți ce locații să alegeți pentru petrecerea timpului liber, ATUNCI EȘTI CEEA CE AVEM NEVOIE!

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Dezvoltarea unui portofoliu de clienți;
  • Prospectează și abordează proprii clienți;
  • Identifică și analizează nevoile financiare / de creditare ale acestora;
  • Identifică soluții, discută cu clientul și împreună stabilesc varianta potrivită;
  • Oferă consultanță pe tot procesul de creditare și postcreditare;
  • Administrează propria bază de date.

Beneficii:
  • Contract de muncă full-time (8 ore), salariu fix + comisioane atractive, cu program de lucru în intervalul 9:30-17:30;
  • Dezvoltare personală în domeniul vânzărilor;
  • Inițiere în domeniul consultanței bancare;
  • Materiale promoționale pentru procesul de vânzare oferite de firmă;
  • Decontare transport (de exemplu: combustibil / abonament Metrorex);
  • Asigurare medicală la Rețeaua Privată de Sănătate “Regina Maria”;
  • Telefon de serviciu și laptop;
  • Team-buildinguri lunare / anuale;
  • Masaj la birou;
  • Echipă tânără și profesionistă.

Am început cu simplul cuvânt “ajutor”, pentru că vrem să îi dăm din nou valoare și să demonstrăm că într-o lume în care întrebi și nu primești răspunsuri, unde cauți dar nu găsești soluții, existăm noi, o echipă pregătită să îți ofere consultanță.

Dacă ai nevoie de ajutor să iei creditul pe care ți-l dorești, echipa noastră de profesioniști este aici să te ajute. Cu o experiență de peste 10 ani în domeniu, consultanții noștri vor face tot posibilul ca tu să obții rezultatele dorite în cel mai scurt timp.

Firma noastră oferă consultanță pentru toate instituțiile bancare și nebancare din România. Suntem alături de tine la fiecare pas, pentru ca tu să fii mulțumit! Perseverăm acolo unde alții nu îndrăznesc să viseze.

Simplu, usor și în deplină siguranță.
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 16 dec. 2021 Expiră 18 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos