Publicat 07 Mai 2019 | Reactualizat 04 Iun 2019 | Expiră 07 Iun 2019

Consultant Credit

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colegi isteti si ambitiosi, care tintesc cat mai sus pentru o cariera in vanzari.

Cum esti tu:

  • Iti place sa comunici si sa interactionezi cu oamenii
  • Esti pasionat de vanzare si negociere
  • Esti orientat catre rezultate si sa obtii ce iti doresti
  • Iti place sa lucrezi in echipa
  • Ai disponibilitate pentru program in ture
  • Vrei sa inveti cum sa fii cel mai bun agent de vanzari

Descrierea jobului

Rolul tau este acela de a promova si vinde produsele financiare Oney (card de credit, credit de nevoi personale, credit de consum, asigurari si garantii extinse) intr-unul din magazinele Auchan sau Leroy Merlin.

Ce beneficii iti oferim:

  • Training specializat pe domeniul tau de interes.
  • Pachet salarial atractiv format din: salariu fix + bonuri de masa + bonusuri de performanta
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Asigurare medicala privata
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si avansare
  • Activitate intr-o echipa dinamica
  • Bonus refer-a-friend

Descrierea companiei

Oney Finance – o banca creata de oameni pentru oameni.

Suntem diferiti. Suntem unici. Te punem pe tine in centrul deciziilor noastre.

Inainte de toate, punem pret pe angajatii nostri, pe clienti si pe impactul asupra societatii, si ne propunem sa fim schimbarea pe care dorim sa o vedem in jur.

Activam in domeniul serviciilor financiare, identificam nevoile clientilor nostri si le furnizam solutiile financiare potrivite. Cu o experienta acumulata in peste 30 de ani de activitate, impreuna cu o echipa talentata de 2.600 de angajati, ajungem in fiecare zi la 7.6 milioane de clienti in intreaga lume si ii ajutam sa isi transforme visurile in realitate.

Prin valorile care ne reprezinta, incurajam entuziasmul si libertatea de a fi si de actiona. Luam decizii bazate pe respect si reciprocitate, iar performantele sunt intotdeauna rasplatite. Dorim sa continuam sa generam crestere, sa ne imbunatatim agilitatea, inovatia si performantele.

Mai multe informatii despre Oney in Romania pot fi gasite pe https://oney.ro/

Expirat
Consultant Credit  -  Oney Finances

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles