Publicat 21 Oct 2019 | Reactualizat 18 Nov 2019 | Expiră 20 Nov 2019

Consultant Credit Galati

2 posturi

Candidatul ideal

Cautam colegi isteti si ambitiosi, care tintesc cat mai sus pentru o cariera in vanzari.

Cum esti tu:

Iti place sa comunici si sa interactionezi cu oamenii
Esti pasionat de vanzare si negociere
Esti orientat catre rezultate si sa obtii ce iti doresti
Iti place sa lucrezi in echipa
Ai disponibilitate pentru program in ture
Vrei sa inveti cum sa fii cel mai bun agent de vanzari

Descrierea jobului

Rolul tau este acela de a promova si vinde produsele financiare Oney (card de credit, credit de nevoi personale, credit de consum, asigurari si garantii extinse) intr-unul din magazinele Auchan sau Leroy Merlin.

Ce beneficii iti oferim:

Training specializat pe domeniul tau de interes.
Pachet salarial atractiv format din: salariu fix + bonuri de masa + bonusuri de performanta
Contract pe perioada nedeterminata
Abonament medical la o clinica privata
Posibilitati de dezvoltare profesionala si avansare
Activitate intr-o echipa dinamica
Bonus recomanda un prieten

Suntem Oney-o companie internationala cu sediul central in Franta, parte din Grupului Auchan, si activam in domeniul serviciilor financiare; identificam nevoile clientilor nostri si le furnizam solutiile financiare potrivite.

Prin valorile care ne reprezinta, incurajam entuziasmul, libertatea de a fi si de actiona si luam decizii bazate pe respect si reciprocitate iar performantele sunt intotdeauna rasplatite.

Suntem un jucator unic pe piata iar prin expertiza in solutii financiare si de plata ne spijinim partenerii in proiectele de dezvoltare din Franta si din intreaga lume. Datorita tehnologiilor noastre inovatoare, a cunostintelor si a intelegerii noilor modele de consum, permitem partenerilor nostri sa imbunatateasca experienta clientilor prin solutii simple si inovatoare. Avand o preocupare constanta de a definii comertul de maine in beneficiul comerciantilor si al consumatorilor, suntem o referinta in domeniu prin oferirea de solutii financiare adaptate clientilor partenerilor nostri: Auchan, Leroy Merlin sau Norauto.

Ne preocupa dezvoltarea profesionala a colegilor nostri, echipa de management fiind construita in proportie de 80 % prin promovari interne. Fiecare membru al echipei are un plan de cariera personalizat si orientat spre performanta.

Oney in cateva cifre:

* prezenta in 11 tari

* peste 8 milioane de clienti

* peste 2300 de colaboratori

* peste 250 de parteneri

Mai multe informatii despre Oney in Romania pot fi gasite pe https://oney.ro/

Consultant Credit Galati  -  Oney Finances

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles