Publicat 24 Feb 2019 | Expiră 27 Mar 2019

Consultant/Coordonator Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Producatorgazon SRL cu sediul in Cluj Napoca angajeaza la punctul de lucru din localitatea Luna de langa Campia Turzii un coleg nou in echipa pentru postul de Consultant/Coordonator Vanzari.

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare,
  • avantaj permis de conducere categoria B,
  • persoana dinamica si sociabila,
  • experienta minima in vanzari,
  • bune abilitati de comunicare si prezentare,
  • operare PC.

Descrierea jobului

Beneficii:

  • Salar atractiv
  • Decontare transport
  • Prime de Sarbatori

SC ProducatorGazon SRL are ca obiect principal de activitate producerea si comercializarea rulourilor de gazon natural. Campul nostru de productie se afla in localitatea Luna, langa Campia Turzii, la aproximativ aceeasi distanta de unele dintre cele mai mari orase din zona: Cluj-Napoca, Targu-Mures, Alba Iulia.
Pentru mai multe detalii, va rugam sa accesati link: https://producatorgazon.ro/

Expirat
Consultant/Coordonator Vanzari  -  SC ProducatorGazon SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles