Consultant Colectare Creante Bucuresti

Creditexpress 10 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Ce ne-am dori?
  • sa fii o persoana deschisa, dornica sa invete si sa se dezvolte profesional
  • sa fii o persoana sociabila si prietenoasa, asemenea colegilor din echipa :)
  • sa ai aptitudini foarte bune dе comunicare si sa te simti confortabil intr-o conversatie cu persoane abia cunoscute
  • sa intelegi responsabilitatea implicata dе un loc dе munca
  • sa dai dovada dе rabdare, perseverenta si dе un bun autocontrol
  • sa fii o persoana ambitioasa si competitiva
  • sa fii disponibil/a sa lucrezi in ture alternative (dimineata si dupa-amiaza)

Descrierea jobului

Ce аr trebui sа faci?
  • sа discuti telefonic cu persoanele fizice/ juridice carе аu dаtorii inrеgistrate in bazа noastrа dе date si sa colectеzi acеste datorii pe cale amiabila
  • sa administrezi cu atentie fiecare caz si sa negociezi conditiile si termenii de plata conform procedurilor de lucru stabilite
  • sa prelucrezi toate cazurile cu seriozitate si acuratete, respectand standardele de calitate impuse

Ce iti oferim?
  • program de lucru de 6 sau 8 ore/zi, in ture, de luni pana vineri
  • sistem de salarizare si bonusare competitiv si atractiv
  • sistem de bonusare a recomandarilor
  • posibilitate de dezvoltare profesionala intr-o companie internationala in continua crestere
  • programe de formare profesionala continua
  • conditii de lucru foarte bune, in sediul nostru din centrul Bucurestiului (aproape de zona universitara)

Grupul CREDITEXPRESS a fost înființat în anul 1999. Astăzi suntem deja prezenți în 13 țări europene, oferind servicii coerente și eficiente de colectare creanțe la standarde înalte. Clienții noștri sunt companii din domeniul managementului creanțelor, achizițiilor portofoliilor de creanțe, activității de colectare și de factoring. În ultimii ani am oferit suport clienților in număr de peste 3000 să își concentreze atenția asupra activității pe care o desfășoară și nu asupra managementului creanțelor.

www.creditexpress.com.ro
Publicat 8 Iun. 2022 Reactualizat 6 Iul. 2022 Expiră 8 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.