de ani Fără Frică...

Publicat 27 Feb 2015 | Expiră 27 Mar 2015

Consultant clienti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal poseda cunostinte comerciale, si cunostinte P.C. avansate (Ms-Office).

Experienta comerciala, cunoasterea limbii Maghiare, Germana si/sau Engleza constitue avantaj.

Descrierea jobului

Executarea sarcinilor administrative care apar pe parcursul procesului de vanzare, informarea clientilor despre gama noastra de produse.

Compania noastra apartine unei multinationale avand sediul la Leinfelden. Obiectul principal de activitate il constitue comercializarea de organe de asamblare, scule si sisteme de fixare.

Expirat
Consultant clienti  -  Ferdinand Gross Romania

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles