Publicat 01 Ian 2019 | Reactualizat 28 Ian 2019 | Expiră 01 Feb 2019

Consultant/broker asigurari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce asteptam de la tn?
- Disponibilitate pentru curs de calificare profesionala
- Dorinta de a invata si de a te dezvolta profesional, de a-ti descoperi limitele si adevarata valoare
- Spirit de initiativa, abilitati de comunicare si integrare
- Gandire pozitiva și pe termen mediulung, seriozitate, ambiție !!!

Descrierea jobului

CE OFERIM !!!
- 9 Forme de profit
- Dezvoltare personala / antreprenoriala aplicata
- Sistem de cariera performant si motivant, corelat cu performantele personale si ale echipei
- Venituri atractive din comisioane
- Bonusuri, extracomision, distinctii
- Posibilitatea de a deveni actionar

Daca te decizi VEI AVEA LA DISPOZITIE:
- parteneri
- produsele intermediate
- informatii. Know How
- cea mai avansata platforma online (pentru emitere si invatare)
- sistem de comisionare foarte atractiv
- seminarii si cursuri pentru dezvoltare personala si profesionala
- reteta afacerii
- program flexibil: part-time sau full-time
- posibilitatea de lucru in orice localitate din tara
- posibilitatea de a avansa in cariera
- posibilitatea de a dezvolta o echipa - se primeste comision pentru incasarile echipei
- traininguri de dezvoltare profesionala si personala, materiale, platforma online

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
- Societate top 3 național pe domeniul de activitate ( DESTINE Broker de Asigurare Reasigurare )
- Capital romanesc 100%, pt ca si in Romania se poate
- Colectiv tanar, dinamic si in continua crestere
- Compania Destine Broker de Asigurare este singurul broker din Romania certificat cu sigiliul TRUST MARK.

Expirat
Consultant/broker asigurari  -  Burtea Alexandru Dragos - ASISTEN IN BROKERAJ

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles