Publicat 15 Iul 2006 | Reactualizat 06 Aug 2006 | Expiră 15 Aug 2006

Consultant bancar - Team manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Abilitati de comunicare,
- Orientat spre construirea unei cariere,
- Abilitatea de a-si atinge obiectivele,de a acumula experienta si de a promova
- Deschidere catre nou si catre oameni
- Optimist, consecvent,
- Abilitati de analiza si planificare,
- Prezenta fizica agreabila,
- Usurinta in a stabili relatii noi interumane.

Descrierea jobului

- Prospectarea si identificarea de potentiali clienti
- Intermedierea si consilierea clientilor
- Crearea si managementul unei echipe pentru dezvoltarea afacerii

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

•Renumele celui mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est
•Munca intr-o echipa dinamica si flexibila
•Un produs financiar- bancar unic
•Libertatea de a-ti organiza timpul si veniturile
•Comision atractiv din vanzari
•Flexibilitate, dinamism si dispozitie de munca
•Invatarea si aplicarea de metode de intermediere a unui produs financiar bancar

Scolarizarea si diplomele sunt gratuite!
Angajarea se face cu contract de colaborare. Venituri de peste 300/1000 euro/luna pentru consultant bancar/Team manager.

Institutie bancara membra a celui mai mare concern financiar din Europa Centrala si de Est.

Expirat
Consultant bancar - Team manager  -  Galluschim S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles