Consultant asigurari si pensii

Oraș de lucru
Departamente
Salariu 2000 - 10000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Dacă îți place să ajuți oamenii și nu numești asta muncă ci pasiune,
Dacă vrei să-ți dezvolți abilitați de comunicare în cea mai bună școală de vânzări din România,
Dacă ești orientat către soluții și nu spre probleme,
Dacă nu te mulțumești cu un venit fix (mic) ci îți dorești unul „occidental” în concordanță cu implicarea și realizările tale,
Îți arătăm calea și te susținem 100% să devii un consultant respectat și de succes!

Ce ar fi bine să ai in CV:
- diplomă de bac
- locuri de muncă unde ai relaționat cu clienții sau în echipă
- hobby-uri, voluntariate sau activități din care să vedem ca îți place sa ajuți oamenii

Descrierea jobului

Ce vei avea de făcut?
- Să înveți continuu
- Să prospectezi
- Să oferi consultanță pentru a descoperi nevoile clienților
- Să oferi soluții financiare
- Să gestionezi portofoliul de clienți
- Să te bucuri de viață!

Poate fi pasul în carieră care te va propulsa spre ceea ce dorești să devii.

Lucrez de 21 de ani într-un domeniu în care mențin familiile unite la bine și la greu. Acum dezvolt oameni și îi ajut să-și construiască o strategie de business sub umbrela unei companii de top. Coordonez o echipă în care ne descoperim și ne îmbunătățim zilnic potențialul. Ajut oamenii cu care colaborez să-și dezvolte o personalitate puternică și să se orienteze spre soluții, să-și dezvolte leadershipul personal și să lucreze cu oameni pentru oameni.

Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos