Publicat 06 Iun 2019 | Expiră 07 Iul 2019

Consultant asigurari/holidays

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Lucrezi in vanzari si iti doresti mai mult !?
Vrei sa ai un program mai flexibil si mai mult timp pentru hobby-urile tale !?
Vino sa afli despre cele 9 forme de profit oferite de noi !

Cerinte:
-studii medii
-abilitati de lucru pe calculator
-atitudine de invingator,nu victima ”imprejurarilor”
-evita scuzele,motivele si justificarile pentru rezultatele din viata sa si accepta ca ceea ce are si este reprezinta rezultatul actiunilor sale si poate mai mult (responseAbility)
-crede in crestere si dezvoltare personala si face ceva constructiv in aceasta priviinta (nextLevel)
-viziune si cunoasterea valoarii efortului depus
-intelege ca banii sunt doar o consecinta a lucrului facut profesionist

Daca rezonezi cu viziunea noastra , te asteptam in echipa.
Suntem cea mai tanara,profesionista si de succes echipa din domeniul brokerajului in asigurari la nivelul judetului Brasov.
75% rata de succes / oameni noi
Vino sa beneficiezi de know-how ul nostru !
Nu ai nimic de pierdut! ”in viata ori castigi ori inveti ”

Descrierea jobului

Formeaza o baza de date proprie cu ”piata calda”
Identifica nevoile acestora in materie de asigurari si alte servicii financiare
Ofera consiliere in alegerea celor mai bune solutii
Negociaza contracte reciproc avantajoase, win-win
Se diferentiaza fata de concurenta prin consiliere gratis in caz de daune

Se bucura de cele 9 forme de profit !

Expirat
Consultant asigurari/holidays  -  Blue Amazon

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles