Publicat 04 Ian 2021 | Expiră 04 Feb 2021

Consultant Arhitect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1. Scopul general al postului
Prezentarea, promovarea si crearea solutiilor arhitecturale din aluminiu Reynaers, catre birourile de arhitectura.

2. Competente personale:
Bune abilitati de comunicare
Prietenos, cu o personalitate placuta
Proactiv si autodidact
Atitudine pozitiva, seriozitate, adaptabilitate, flexibilitate
Orientare spre rezultate
Profesionalism

3. Studii:
Facultatea de constructii / Facultatea de arhitectura
Cunostinte de Autocad
Cunostinte limba engleza
Minim 1-2 ani experienta in domeniu, constituie un avantaj

Descrierea jobului

4. Atributii:
Prezentarea si promovarea produselor arhitecturale din aluminiu Reynaers.
Sa realizeze si sa modeleze detalii tehnice in conformitate cu cerintele proiectelor
Sa consilieze clientii privind alegerea produselor arhitecturale din aluminiu
Sa administreze si sa dezvolte relatii cu firmele de arhitectura.
Sa aiba disponibilitate pt deplasare

Vrei sa te alaturi echipei noastre? Atunci vei lucra pentru unul dintre leaderii mondiali in proiectarea solutiilor din aluminiu. Istoria afacerii noastre de familie, originara din Belgia, dateaza din anul 1965. De atunci, Reynaers a inregistrat o crestere impresionanta, atat ca si expansiune la nivel international, cat si ca volum al cifrei de afaceri si al achizitiilor. Aceasta inseamna ca vei lucra intr-o companie multi nationala, care se afla in continua miscare, cu peste 2200 de colegi in 40 de tari.

Expirat
Consultant Arhitect  -  Reynaers Aluminium S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles