Publicat 18 Feb 2019 | Reactualizat 20 Mar 2019 | Expiră 21 Mar 2019

Consultant în proiecte cu finanţare nerambursabilă

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Competenţele pe care le solicităm:

  • Studii superioare în domeniul economic, studii europene, administraţie publică
  • Cursuri/studii referitoare la Legislaţia şi Politica Europeană
  • Cunoştinţele şi experienţa în domeniul accesării fondurilor nerambursabile pot constitui un avantaj
  • Cunoştinţe temeinice de analiză financiară
  • Capacitate de concepere a dosarului de finanţare: plan de afaceri, cerere de finanţare etc.
  • Cunoştinţe despre administraţia publică din România şi legislaţia aferentă
  • Aptitudini excelente de comunicare şi prezentare
  • Cunoştinţe legate de MS Office: Word, Excel, Power Point etc.
  • Automotivare în atingerea obiectivelor profesionale şi atitudine îndreptată spre rezultate
  • Capacitate de evaluare şi de rezolvare a problemelor
  • Managementul timpului şi al priorităţilor
  • Cunoştinţe de limba Engleză - scris, vorbit, citit
  • Permis de conducere categoria B şi experienţă

Descrierea jobului

Responsabilităţile pe care le vei avea:

  • Pregătirea documentaţiei specifice de accesare a fondurilor nerambursabile
  • Elaborarea de planuri de afaceri, cereri de finanţare, analize financiare, justificări, bugete etc.
  • Întocmirea dosarelor de achiziţii şi a cererilor de plată pentru proiectele coordonate
  • Managementul și administrarea proiectelor coordonate, în strânsă colaborare cu beneficiarul şi părţile implicate.

Oferta noastră:
  • Salariu competitiv
  • Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist
  • Traininguri specifice
  • Teambuildinguri în țară și străinătate
  • Bonusuri de performanţă

Căutăm să ne mărim echipa de execuţie a proiectelor cu finanţare nerambursabilă!

Suntem o echipă minunată :) de consultanţi pasionaţi de ceea ce fac. Societatea activează de peste 10 ani pe piaţa de consultanţă în fonduri nerambursabile din România, iar firma mamă este cea mai mare firmă de consultanţă din Polonia, cu o experienţă de 15 ani de activitate.

Dacă îţi doreşti să întregeşti echipa noastră, aşteptăm să ne cunoaştem!

Expirat
Consultant în proiecte cu finanţare nerambursabilă  -  PROGRESS ADVISORY ROMÂNIA