Publicat 23 Feb 2021 | Expiră 26 Mar 2021

Consultanță financiară / Management

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoană ambițioasă
Cu viziune
Orientată spre evoluție
Capacitate de a învăța
Empatică
Muncitoare
Perseverentă
Punctuală

Descrierea jobului

Educație și consiliere financiară
Stabilirea de întâlniri cu clienții
Administrare portofoliu clienți
Prospectarea pieței și dezvoltarea portofoliului

Companie germană, multinațională, cu experiență de peste 50 de ani în crearea de soluții financiare adecvate nevoilor, atât persoanelor fizice cât și celor juridice.

Expirat
Consultanță financiară / Management  -  SC Maflo Impex Srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles