Publicat 09 Mai 2019 | Reactualizat 06 Iun 2019 | Expiră 09 Iun 2019

CONSTRUCTOR-GRADATOR TIPARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Construim impreuna viitorul!

Se cere:

  • Bune cunostinte in constructia si gradarea tiparelor;
  • Bune cunostinte de utilizare a programelor Lectra/Gerber/Gemini;
  • Buna experienta in domeniul confectiilor textile;
  • Cunostinte medii de limba engleza si franceza (de preferat);
  • Persoana organizata, cu spirit de initiativa.

Oferim:
  • Un pachet salarial motivant;
  • Conditii de munca favorabile dezvoltarii profesionale.Alatura-te echipei noastre!

Relatii:
Telefon: 0730.700.892 / 021.4210216
e-mail: hr@tanex.ro; www.tanex.ro
Adresa: Sos. Bucuresti-Magurele, nr. 47B, Sector 5, Bucuresti
Transport: 303, R428; R426; R464, maxi-taxi

Fabrica de confectii si tricotaje, important producator si exportator in industria confectiilor

Expirat
CONSTRUCTOR-GRADATOR TIPARE  -  SC TANEX SRL