Publicat 15 Feb 2019 | Reactualizat 17 Mar 2019 | Expiră 18 Mar 2019

Construction Project Manager

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal este absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor civile, cu experienta de minim 5 ani in coordonarea si implementarea de proiecte de anvergura cu functiune comerciala, in bugetul si graficul de timp stabilit, reprezentand Antreprenorul General in relatia cu Beneficiarul, furnizorii si contractorii de servicii angajati in proiect.

Descrierea jobului

- Elaboreaza si actualizeaza graficul de lucrari;
- Monitorizeaza progresul livrabilelor in cadrul proiectului;
- Pregateste rapoarte de progres si le prezinta catre superiori, dar si catre echipa de proiect;
- Alcatuieste si consiliaza echipa de proiect;
- Mentine legatura cu furnizorii de servicii si materiale;
- Se asigura ca detine toate resursele necesare pentru buna desfasurare a proiectului;
- Mentine legatura cu proiectantii;
- Coordoneaza toate specialitatile implicate in proiect.

AXA TC este o companie ce activeaza in domeniul constructiilor din 2004 , cu un portofoliu bogat in domeniul :
- constructiilor civile,
- constructiilor de drumuri si retele edilitare;
- instalatii MEP (alaturi de partenerii nostri)
In prezent derulam proiecte de constructii exclusiv in calitate de Antreprenor General. Scopul nostru este sa livram proiecte turn key ( la cheie ) clientilor nostri la o calitate ireprosabila, in timpul estimat .
Ne dorim de asemenea sa crestem echipa cu colegi loiali, de incredere, ghidati de aceleasi valori ca si cele ale companiei: seriozitate, corectitudine, pasiune pentru meseria practicata.
La acest moment suntem nu mai putini de 80 oameni in cadrul companiei: angajati permanenti ; In ceea ce priveste aparatul TESA avem > 20 persoane calificate/ abilitate in domeniile : inginerie civila, inginerie electrica, inginerie geodezica, contabilitate, resurse umane - restul angajatilor ( > 60 pers ) sunt persoane cu bogata experienta in zona constructiilor ( calificate si necalificate ) : aceasta este echipa axa TC , cu care ne mandrim si pe care te invitam sa i te alaturi!

Expirat
Construction Project Manager  -  AXA TRANS CONSTRUCT SRL