de ani Fără Frică...

Publicat 06 Nov 2019 | Reactualizat 06 Dec 2019 | Expiră 07 Dec 2019

Construction Planner

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Colaborarea constanta cu directorul de operatiuni pentru a superviza si oferi suport in toate proiectele companiei. Activitatea de planning este una dintre cele mai importante parti in managementul proiectelor noastre de constructii, fiind necesara o atentie sporita pe metodele de urmarire a responsabilitatilor si termenelor, in asa fel, incat, proiectele sa poata fi finalizate la timp si, in limitele bugetului aprobat.
Rolul o sa fie in mare parte concentrat pe alcatuirea planului, pentru a finaliza o constructie in baza bugetului, resurselor disponibile si a termenului de finalizare.

Descrierea jobului

Alcatuirea, actualizarea si revizuirea planurilor de constructie;
Coordonarea cu directorul de proiect, inginerii de santier si managerii de cost ;
Urmarirea periodica a respectarii in executie a planning-ului aprobat;
Identificarea proactiva a situatiilor care pot deveni criza si raportarea sau mitigarea acestora;
Raportare pe planurile de proiect si prezentarea in detaliu in timpul sedintelor operationale;
Studii superioare tehnice, absolvent in domeniul constructiilor;
Minim 5 ani experienta in constructii, preferabil la antreprenor general;
O buna capacitate de organizare si atentie exagerata la detalii;
Abilitatea de gestiona mai multe activitati in acelasi timp;
Capacitatea de a absorbi si asimila informatie rapid pentru transpunerea acesteia in planuri si/sau rapoarte;
Experienta in santier;
Familiar/a cu pachetul Microsoft Office (in particular Excel, Project) si AutoCAD;
O buna stapanire a limbii Engleza (scris si vorbit).

Prime Kapital este o organizatie care actioneaza ca investitor, dezvoltator si operator pe piata de real estate. Accentul investitiilor se pune pe Europa Centrala si de Est, investind preponderent in activele de retail, in proiecte rezidentiale si, atunci cand apar oportunitati, in alte segmente imobiliare.
Echipa cuprinde profesionisti cu o experienta exceptionala, combinand o baza de competente integrata de-a lungul intregului lant de creare a valorii proprietatii. Conducerea organizatiei este formata si din fondatorii si fostii directori executivi ai celei mai mari companii de proprietati comerciale cu sediul in Europa Centrala si de Est, care, in calitatea lor anterioara, au dezvoltat, re-dezvoltat si operat mai mult de 30 de active de baza.

Expirat
Construction Planner  -  Prime Kapital Development S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles