de ani Fără Frică...

Publicat 01 Mai 2019 | Expiră 01 Iun 2019

CONSILIERI VANZARI

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Magazinul DIEGO Timisoara, angajeaza, CONSILIERI VANZARI

Criterii:
- persoană comunicativă, adaptabilă, cu abilităţi de lucru în echipă,
- experienţa în vânzarea pardoselilor calde (parchet,mochetă, pvc) prezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Vă oferim:
- pachet salarial motivant;
- şcolarizare;
- un mediu de lucru stabil, dinamic;
- posibilitatea de a face parte din echipa unui brand multinaţional, de referinţă în domeniul amenajărilor interioare.

Descrierea companiei

Despre reţeaua DIEGO

DIEGO este o echipă consolidată în adevăratul sens al cuvântului, în continuă dezvoltare şi reînnoire-redefinire. Datorită experienţei dobândite în peste 25 de ani de experienţă şi reţelei multinaţionale care cuprinde peste 150 de magazine, DIEGO joacă un rol important pe piaţa produselor de amenajări interioare. Reţeaua pune la dispoziţia clienţilor o gamă largă de produse destinate decorării uşoare şi practice a căminului ideal: parchet laminat, covoare şi mochetă, covoare PVC, perdele şi draperii, împreună cu accesoriile aferente.

Expirat
CONSILIERI VANZARI  -  Diego Concept Vest SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles