Publicat 29 Iun 2020 | Reactualizat 06 Iul 2020 | Expiră 29 Iul 2020

Consilieri Vanzari in showroom placi ceramice

8 posturi

Candidatul ideal

Studii medii sau superioare

Persoană organizată, ordonată, meticuloasă si capabila sa lucreze in echipa

Avantaj dar nu constituie conditie de baza experiența pe domeniu

Capacitate de comunicare si relationare interumana ridicata

Dorinta in creeare unei cariere pe domeniu, a unei colaborari pe termen lung.

Descrierea jobului

Asculta nevoile clientului si ofera consultanta profesionista si onesta in gasirea de produse adecvate spatiului ce urmeaza a fi amenajat

Preia necesarul de marfa al clientului si-l rezerva in sistemul informatic sau transmite departamentului achizitii, dupa caz.

Interactioneaza cu celelalte departamente pentru buna consiliere si buna desfasurare a procesului de vanzare.

Abilitățile de comunicare si socializare cu clientul, de ascultare a nevoilor lui legate de produse sunt aptitudini foarte importante care duc cert la crearea unui proces de vanzare si cu grad ridicat de satisfactie pentru clientul final.

CE OFERIM ?

Training permanent și dezvoltare profesională, posibilitatea realizării unei cariere în domeniul amenajărilor interioare

Un mediu de lucru modern si curat, intr-un showroom concept si etalon pe piata locala si nu numai.

Stabilitatea si motivarea sunt elemente cheie pe care dorim sa le construim in relatia cu angajatii.

Salarizare bazata pe performante, compusa din parte fixa si parte variabila din vanzari

Descrierea companiei

CINE SUNTEM NOI ?

IN CURAND deschidem cel mai mare si modern showroom din Oradea si din vestul tarii dedicat amenajarilor interioare cu placare ceramica, obiecte sanitare si parchet.

Suntem la baza firma de distributie nationala de placi ceramice cu experienta de peste 15 ani in domeniu, lucrul care ne confera un urias avantaj pe piata locala a serviciilor de acest gen, cu depozite Oradea si Bucuresti. Importatori directi si distribuitori nationali la fabrici de top Spania, Polonia, Bulgaria, Italia si alte tari.

Locatia sa este in incinta Era Home Center Oradea.

PROGRAMUL MAGAZINULUI

Fiind situat intr-un centru comercial este urmatorul :

Luni - Vineri 9-21

Sambata 10-21

Duminica 10-20

Programul de lucru al angajatului este : 2 zile munca apoi 2 zile libere

Exemplificare orar :

Luni-Marti = MUNCA

Miercuri-Joi = LIBER

Vineri-Sambata-Duminica = MUNCA

apoi in cealalta saptamana

Luni-Marti = LIBER

Miercuri-Joi = MUNCA

Vineri-Sambata-Duminica = LIBER.

In prima saptamana sunt 5 zile lucratoare iar in a doua saptamana sunt 2 zile lucratoare.

Consilieri Vanzari in showroom placi ceramice  -  SC TODOCERAM RETAIL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles