Publicat 20 Feb 2017 | Reactualizat 23 Mar 2017 | Expiră 24 Mar 2017

Consilieri vanzari in magazinele SAKARE din PARIS

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare sau esti la inceput de drum si iti doresti o cariera in strainatate
• Esti perseverent, cu o personalitate dinamica si abilitati bune de comunicare
• Cunostinte de limba franceza la nivel conversational - avansat
• Calificare: studii medii/ superioare

Descrierea jobului

• Locatia de desfasurare a activitatii este in magazinele de desfacere SAKARE din zona centrala a Parisului • Activitatea zilnica consta in promovarea si vanzarea produselor cosmetice de lux • Cunoasterea detaliata a caracteristicilor produselor oferite clientilor spre vanzare • Consilierea clientului in alegerea produsului dorit • Programul de lucru este de 9-10 ore/ zi, veti beneficia de o zi libera pe saptamana Cazare: • Prima luna de cazare este gratuita • Din a doua luna, chiria este de 15 Euro/zi, iar utilitatile sunt incluse si deduse din salariu • Apartamentele sunt confortabile si includ TV, cablu, calculatoare si acces la internet in cele mai multe apartamente, precum si toate echipamentele electrice necesare • In fiecare camera vor locui cate 2 persoane Beneficii: • Transportul cu avionul pana in Paris-Franta este asigurat de compania SAKARE • Venitul minim garantat pentru primele 6 luni este de 1500 euro/ luna sau comision din vanzari intre 15-30%, una dintre cele 2 in functie de cea care este mai mare • Training de pregatire

Brandul de cosmetice de lux SAKARE, cu reprezentante localizate in marile capitale ale Europei: Londra, Paris, Amsterdam, Berlin.

Cosmeticele SAKARE sunt produse din ingrediente naturale, precum plante, minerale si alge marine realizate in cele mai inovative laboratoare de specialitate.

Sakare is all about looking and feeling one's best.

Expirat

Consilieri vanzari in magazinele SAKARE din PARIS  -  Soap & CO LIMITED/ SAKARE