Publicat 31 Ian 2017 | Reactualizat 03 Mar 2017 | Expiră 04 Mar 2017

CONSILIERI IMOBILIARI

10 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cauti de multa vreme un loc de munca?
Si noi cautam colegi in echipa de vanzari consilieri imobiliari
- entuziasti, optimisti, cu atitudine pozitiva;
- prezente agreabile, carora sa le placa sa lucreze cu si pentru oameni;
- cu abilitati deosebite de comunicare;
- persoane dinamice, dar si organizate;
- capabile sa se adapteze repede la schimbari permanente;
- dornice de evolutie profesionala si personala;
- ”prieteni” cu calculatorul si noile tehnologii, fara a fi obsedati de ele;
- cu permis de conducere,
care sa se alature ECHIPEI AriA Homes, un mediu de lucru profesionist, bine organizat si cu o structura organizationala bine definita, o ”poveste de succes” cu care sa te poti mandri si tu.

”Singuri suntem doar o picatura, impreuna putem fi un ocean?”

Descrierea jobului

Nimic mai simplu, vei avea, ca suport, tot ceea ce este necesar ca sa poti face performanta, vei fi invatat, ajutat si va trebui sa muncesti pentru a putea face:
- un marketing imobiliar la un inalt nivel de calitate;
- propuneri de solutii personalizate la cererile imobiliare ale potentialilor clienti;
- consiliere in vederea finantarii achizitiei;
- identificarea si rezolvarea rapida a problemelor imobiliare ale clientilor;

Birou de vanzari Dezvoltator imobiliar cu portofoliu mare de proprietati imobiliare, peste 1.500 de proprietati, iti oferim, pentru ca exista:
- LOGISTICA si conditii de munca propice pentru a-ti face jobul la cele mai inalte standarde si la maximum de performanta;
- evaluari periodice si beneficii suplimentare in functie de performantele individuale;
- remuneratie în functie de performanta, stim sa rasplatim corespunzator munca, implicarea si rezultatele;
- suport de TRAINING permanent, atat in echipa cat si personalizat;
- programe de instruire, planuri de dezvoltare profesionala;
- sansa de a castiga peste 1.000 Euro/luna, de a te dezvolta, de a urca pe TREPTE DE CARIERA, atat ca om de vanzari cat si in management.

Iata cateva motive pentru a te alatura echipei noastre, poate fi unul dintre cei mai importanti pasi din viata ta!

Pentru ca esti bun si vrei sa lucrezi pentru cei mai buni!

Expirat
CONSILIERI IMOBILIARI  -  ROMAR BUSINESS CONCEPT SRL