Publicat 29 Mar 2019 | Expiră 29 Apr 2019

Consilieri imobiliari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitatile apreciate sunt: optimismul, ambitia, abilitati de vanzare si negociere, spirit proactiv, seriozitate, onestitate.

Descrierea jobului

Principala responsabilitate este grija fata de nevoile imobiliare al clientilor precum si cele care deriva din aceasta.
Cel mai mare beneficiu este de a cunoaste oameni si de munci intr-o industrie generatoare de venituri.
Beneficiile financiare se vor discuta individual in urma interviurilor.

ACTIV REAL ESTATE - Prima agentie imobiliara din Cluj-Napoca specializata in tranzactionarea spatiilor
Obiectivele noastre:
Obiectivul nostru principal în relatia cu partenerii de afaceri este sa capitalizam respectul pentru timpul clientilor nostri si sa îl transformam în tranzactii eficiente si de succes.
De asemenea ne propunem promovarea unor servicii imobiliare competitive pe piata clujeana.
Cui ne adresam:
Suntem dedicati segmentului business imobiliar oferind promtitudine si flexibilitate in tratarea solicitatilor clientilor .

Expirat
Consilieri imobiliari  -  ACTIV BUSINESS REAL ESTATE SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles