Publicat 28 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iul 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Consilieri Imobiliari - Suiradiv, pentru un nou început

16 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

În primul rând își dorește Un Nou Început. Este deținător de permis categoria B.

Este serios și are bune calități de comunicare, îndreptate spre o dezvoltare continuă.

Învață, este pozitiv, perseverent și își desfășoară activitatea în domeniul imobiliar cu mult entuziasm.

Îl reprezintă profesionalismul, deoarece dorește să avanseze și să se dezvolte atât financiar cât și spiritual.

Pentru el întâlnirea cu clienții, cercetarea pieței imobiliare și negocierea, reprezintă o plăcere și face din asta o pasiune !

Dacă candidatul a avut o experiență anterioară în vânzări, poate să îl ajute în procesul de selecție.

Crezi că te regăsești în calitățile unui consilier imobiliar Suiradiv?

Descrierea jobului

Comunicarea cu clienții și sprijinirea acestora în luarea celei mai bune decizii.

Negocierea prețurilor proprietăților imobiliare, astfel încât să coreleze cu cel al pieței.

Gestionarea bazei de date și verificarea acesteia, pentru a identifica apariția unei noutăți.

Menținerea de relații bune cu clienții, pe tot parcursul procesului de tranzacționare a proprietăților.

Ce îți oferim? :

Laptop, telefon, mașină

Logistică

Implicare continuă în dezoltare

Echipamente de muncă

Sprijin și Susținere pentru a evolua

O echipă dinamică, în care să te simți apreciat

Posibilitatea de a avansa într-un timp scurt

Bonusuri extra salariale, în funcție de performață

Salariu atractiv cuprins între 2500-7600 lei lunar

Suiradiv, oferă un nou început!

Suiradiv Imobiliare activeaza ca agentie imobiliara in Cluj-Napoca din anul 2017. In aceasta perioada, prin profesionalism si onestitate fata de clientii nostri, am reusit sa ne castigam un renume si prestigiu pe piata imobiliara .

Scopul principal al agentiei este oferirea unei game complete si variate de servicii din domeniul imobiliar prin intermediul unui personal competent si cu o pregatire superioara. Profesionalismul, seriozitatea si promptitudinea reprezinta prioritati pentru noi. Dorim sa ne asiguram ca prin echipa noastra de consilieri imobiliari oferim cele mai bune servicii.

Suntem intotdeauna preocupati de protejarea intereselor clientilor nostri, acordand o atentie deosebita sigurantei tranzactiilor.

Alege Suiradiv, Pentru un nou început!

Expirat
Consilieri Imobiliari - Suiradiv, pentru un nou început  -  SUIRADIV S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles