de ani Fără Frică...

Publicat 16 Oct 2019 | Expiră 16 Nov 2019

Consilier Vestimentar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Consilier Vanzari:
Vei crea o experienta de relationare si atitudine de vanzare excelenta cu clientilor nostri.
Iti vei putea pune amprenta personala in intelegerea nevoilor, consilierea si comunicarea cu clientii, depasindu-le asteptarile si facandu-i sa isi doreasca sa revina.Vei face analize si strategii de vanzari si vei completa rapoarte regulate.
Prin ce trebuie sa te remarci?
Daca ai o experienta de minim 3 ani in vanzari si iti place mult sa lucrezi in domeniul vestimentar.
Sa iti placa si sa fii interesat/interesata despre tot ce tine de fashion, moda, vestimentatie, trend si stil.
Simt estetic si vizual foarte bine dezvoltat.
Calm si mereu focusat pe dialog si atentie la detaliu.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Organizarea programarilor.
  • Organizarea pieselor vestimentare pentru a avea intotdeauna o imagine prezentabila.
  • Interactiunea cu clientii, consilierea lor pentru achizitia produselor si alte informatii de care au nevoie.

Beneficii:
  • Contract de munca perioada nedeterminata.
  • Salariu motivant plus comision din vanzari.
  • Asigurare Medicala.
  • Echipa profesionista cu oameni care cauta mereu sa se imbunatateasca.

Lansata in domeniul vestimentar din 2017 suntem specializati in consilierea vestimentara personalizata dedicata atat doamnelor/domnisoarelor cat si domnilor ,vanzarea produselor vestimentare si accesoriilor de calitate inalta. Suntem prezenti prin vanzarea elementelor vestimentare prin showroom-urile proprii cat si prinparteneri dedicati B2B. Ne caracterizeaza calitatea produselor, materiilor prim, consilierea profesionala si fidelitatea fata de clienti si parteneri

Expirat
Consilier Vestimentar  -  Summer Time Disco Club S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles