Publicat 17 Apr 2012 | Reactualizat 15 Mai 2012 | Expiră 19 Mai 2012

Consilier Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/ superioare
- Experienta in domeniul vanzarilor
- Cunostinte de baza in domeniul IT (Microsoft Office)
- Prezenta agreabila
- Excelente abilitati de comunicare si putere de convingere
- Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
- Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client
- Energie si pasiune pentru vanzari, placerea de a interactiona cu clientii
- Capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

- promovarea si vanzarea produselor si serviciilor din portofoliu
- identificarea corecta a nevoii clientului si oferirea solutiei optime
- atingerea obiectivelor zilnice si lunare
- intocmirea documentelor necesare vanzarii
- intocmire rapoarte (activitate zilnica / saptamanala, activitate competitie)
- gestionarea corecta a stocului

Arsis Trading, prin reteaua sa de magazine, este unul dintre cei mai importanti distribuitori de echipamente si servicii de comunicatii GSM din Romania si primul distribuitor Vodafone din tara. Fiind o companie in continua dezvoltare, avem nevoie de persoane inteligente, ambitioase, harnice care doresc sa-si dezvolte cariera intr-o echipa puternica.

Expirat
Consilier Vanzari  -  SC Arsis Trading SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles