Consilier Vanzari

Androline S.R.L.
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Nivel de studii :cel putin medii(tehnice de preferinta);
  • Abilitate de comunicare,putere de convingere si negociere;
  • Cunostinte minime de operare pe calculator;
  • Orientare catre client;
  • Seriozitate,ambitie,rabdare;
  • Experienta in domeniul vazarilor constue un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Vanzarea si promovarea produselor;
  • Identificarea nevoilor clientilor si propunerea celor mai bune solutii;
  • Intocmirea actelor de vanzare a produselor;
  • Lucrul cu casa de marcat si POS;
  • Gestionarea corecta a stocului;
  • Incasarea corecta a sumelor indiferent de metodele de plata;
  • Pastrarea ordinii si curateniei la locul de munca si a produselor.

Beneficii:
  • Salariu fix motivant;
  • Bonusuri din realizari;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Program fix :luni-vineri 9-17.
Publicat 25 Ian. 2023 Expiră 24 Febr. 2023