Consilier Vanzari

CLAUNIC AUTO SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui nou coleg pentru postul de Consilier Vanzari Piese Auto Noi.

Cum ar trebui sa fie viitorul nostru coleg:
  • sociabil cu noi si clientii nostri
  • dispus sa isi insuseasca modul nostru de lucru si abordare a clientilor
  • sa aiba cunostinte minime in domeniul auto si/sau in vanzari

Descrierea jobului

Ce ar trebui sa faca un Consilier Vanzari Piese Auto Noi:
  • sa identifice piese de schimb in programele puse la dispozitie de companie
  • sa ofere clientilor variante diverse de piese auto, in functie de solicitarile si nevoile acestora
  • sa fie permanent la curent cu noutatile din domeniul auto
  • sa isi exercite atributiile administrative specifice job-ului sau: urmarirea comenzilor, generarea de rapoarte de vanzari, promovarea ofertelor sezoniere, gestionarea retururilor de marfa
Ce iti oferim:
  • Salariu primit la timp
  • Loc de munca stabil, intr-o firma aflata in dezvoltare
  • Colegi pregatiti, gata oricand sa iti sara in ajutor
  • Concedii si zile libere legale, acordate conform reglementarilor in vigoare.
  • Echipament de lucru adecvat
  • Training-uri si cursuri GRATUITE

Claunic Auto este pe piata auto de aproape 20 de ani, oferind servicii diverse in domeniu: reparatii auto, vanzari piese noi si din dezmembrari, ITP, tractari, asigurari auto.

Echipa actuala este formata din oameni tineri si energici dar cu suficienta experienta cat sa livreze produse si servicii de calitate clientilor companiei.
Publicat 27 Sept. 2022 Expiră 27 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.