Consilier vanzari

Acz Smartmobile S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cauti un job in vanzari?
Esti pasionat de tehnologie si ai o atitudine pozitiva?
Te asteptam in echipa SmartMobile, post disponibil Lucrator Comercial.
La SmartMobile gasesti o echipa tanara care te va tine la zi cu tehnologia.

Ce cautam?
- Iti place munca in echipa;
- Ai disponibilitatea de a lucra in ture, dar si pe weekend:
- Esti orientat catre client, ai atitudine pozitiva si esti comunicativ:
- apreciem seriozitatea si buna organizare:
- cunostinte de limba engleza reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului:
- vanzarea de produse (accesorii telefoane si tablete, gadgeturi)
- montaj folii sticla si silicon
- gestionarea stocului si buna organizare a produselor
- intocmirea documentelor de deschidere si inchidere de zi
- asigurarea curateniei vitrinelor si a magazinului

Ce oferim:
- salar intre 2200 - 3200 lei Net
- venituri extra - lunar un target stabilit pe mai multe praguri si bonusuri in fuctie de gradul de target atins/depasit
- sustinere si implicarea in dezvoltarea ta

SmartMobile este fondată în anul 2013 la Sibiu, fiind un ocupant în continuă dezvoltare pe piaţa de produse, accesorii digitale, accesorii dedicate telefoniei mobile şi servicii GSM.
În prezent, sunt deschise două magazine în locaţii diferite din Sibiu, urmărind în viitor extinderea reţelei proprii prin noi deschideri în acelaşi domeniu de activitate.

Comercializează o gamă variată de produse ce acoperă toate dorinţele în materie de accesorii GSM şi gadget-uri inovative pentru profesionişti şi nu numai.

Echipa SmartMobile posedă experienţa şi abilităţile necesare în acest domeniu dinamic, demonstrând prin rezultatele obţinute atât de-a lungul timpului cât şi în prezent, că se pot adapta cu succes pe piaţa tehnologiei aflată într-o continuă dezvoltare.

Publicat 19 Sept. 2022 Reactualizat 17 Oct. 2022 Expiră 19 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.