Consilier Vanzari

Whitedecor SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Salut!
Suntem în căutarea unui nou membru al familiei Tandem!
Dacă îți plac vânzările de mobilier și amenajările interioare, ești sociabil și deschis, te invităm să faci parte din familia noastră.

Descrierea jobului

Cerințele candidatului:
Persoană pozitivă și deschisă către performanță,
Persoană atentă la detalii,
Experiență de lucru în vânzări,
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă,
Capacitatea de a evalua nevoile clientului,
Personalitate carismatică și creativă.

Descrierea jobului:
Construiești și menții relații cu clienții,
Vinzi produsele și serviciile companiei,
Completezi toate documentele referitoare la o vânzare,
Contactezi potențialii clienți pentru a-i informa despre produsele și serviciile noastre.

Beneficii:
Pentru perioada de probă oferim 3000 lei net.
Ulterior salariul va fi format din 3000 lei net garantat plus bonusuri pentru performanțe în vânzări.
Contractul individual de muncă este pe perioadă nedeterminată.

TANDEM este o companie ce produce mobilă de calitate din anul 2002. A apărut în Chișinău. Din 2015 suntem prezenți în România, iar în acest moment avem 8 showroom-uri active, în București, Brașov, Cluj, Iași, Oradea.

Suntem într-o continuă dezvoltare și expansiune.

Ne deosebim prin calitatea deosebită a produselor și prin profesionalismul personalului.

www.etandem.ro

Publicat 2 Iun. 2022 Reactualizat 30 Iun. 2022 Expiră 2 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.