CONSILIER VANZARI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 3500 - 4000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • studii medii;
  • bune abilități de comunicare și servire clienți, amabilitate, tact și politețe;
  • experiența în domeniul sport/outdoor și/sau cunoștințele tehnice privind echipamentele de alpinism/cățărare reprezintă un avantaj;
  • spirit de cooperare și colegialitate;
  • persoană pozitivă și veselă;
  • limba engleză-nivel uzual (citire, înțelegere, vorbire).

Descrierea jobului

  • asigură promovarea și vânzarea produselor din portofoliul companiei, recomandând clienților cele mai potrivite soluții în funcție de nevoile acestora;
  • prelucrarea mărfii;
  • oferă clienților o servire premium completă;
  • menține un mediu de lucru profesionist, ordonat și estetic în magazin;
  • realizează cu acuratețe recepția produselor;
  • întâmpină, comunică și relaționează cu clienții din magazin într-o manieră amabilă, caldă și prietenoasă;
  • expune produsele la raft, se asigură că au etichetele de preț;
  • menține ordinea și curățenia în spațiul de lucru;
  • își ajută colegii de echipă.
Beneficii:
  • salariu atractiv
  • tichete de masă
  • reducere la produsele comercializate

Present on the Romanian market since 1994, G.D. ESCAPADE SRL is a premium local market distributor for outdoor sports equipment and mountaineering, being the exclusive partner of renowned brands such as Mammut, Petzl, Deuter or Lowa.
Publicat 19 mai 2022 Reactualizat 16 iun. 2022 Expiră 18 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos