Consilier Vanzari

Grande Player - 6 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu 2200 - 2500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- persoana organizata si serioasa
- fire prietenoasa si comunicativa
- aspect ingrijit, limbaj civilizat, rabdare si bun simt
- capacitatea de a invata permanent lucruri noi
- sa initiati cu usurinta interactiuni cu persoane noi
- sa fiti orientat catre rezultate, cu capacitatea de a lucra autonom, dar si in cadrul unei echipe

Descrierea jobului

-administrarea magazinului
- vanzarea produselor companiei parcurgand toti pasii de vanzare, de la identificarea nevoilor clientului si consilierea in alegerea produsului potrivit pana la incasarea contravalorii produselor achizitionate si operarea acestora in sistemul de contabilitate
- mentinerea relatiei cu clientii existenti si furnizarea catre acestia a suportului post vanzare
- atragerea de noi clienti

Avem nevoie de consilieri vanzari pentru orasele Bucuresti, Brasov si Iasi.
Pentru persoanele care nu sunt din aceste orase, oferim cazare.

Fumezi.com - lider pe piata de tigari electronice si produse pentru fumatori, angajeaza in vederea extinderii activitatii, Consilier Vanzari pentru punctele de lucru situate in Bucuresti, Brasov si Iasi.
Publicat 26 apr. 2022 Expiră 26 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos