Consilier Vanzari

CREDIUS IFN - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Noi suntem CREDIUS si ne dorim in echipa un nou consilier de vanzari! Suntem in cautarea unui/unei coleg/colege care doreste sa se dezvolte alaturi de noi, iar cerintele pentru acest rol sunt :
  • Bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
  • Persoana energica si cu o atitudine proactiva orientata catre client si rezultate;
  • Cunostinte de operare pe laptop/tableta;
  • Atentie la detalii.

Descrierea jobului

In cadrul echipei noastre vei avea urmatoarele responsabilitati:
  • Identificarea si consilierea potentialilor clienti;
  • Intocmirea si transmiterea documentatiei de credit in vederea aprobarii;
  • Contactarea clientilor in contextul vanzarii;
  • Arhivarea dosarelor de credit.

Pe langa un job stabil, iti mai oferim :
  • Inceperea unui job fara experienta sau dezvoltarea experientei intr-o companie inovatoare.
  • Mediu de lucru relaxant;
  • Training si suport in mod permanent;
  • Abonament de servicii medicale;
  • Posibilitatea de lucru fara target pe volum de vanzari.
  • Bonus din vanzari, lunar, corelat cu activitatea depusa;
  • Decontarea transportului in comun.
Daca aceasta oportunitate de job ti se pare pare potrivita si consideri ca te incadrezi in cerintele de mai sus, aplica si hai sa ne intalnim la o discutie pentru mai multe detalii!”

Credius este o institutie financiara nebancara tanara care ofera solutii de creditare optime, dedicate persoanelor fizice. Suntem prezenti in Romania din 2013 si continuam sa ne dezvoltam prin curaj, inovatie si perfectionare continua. Ne dorim in echipa noastra persoane care au potential si care isi doresc sa avanseze pe plan profesional.
Publicat 25 ian. 2022 Reactualizat 24 feb. 2022 Expiră 24 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos