Consilier Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu 3000 - 5000 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:

- Minim studii medii;
- Experienta in vanzari reprezinta un avantaj ;
- Excelente abilitati de comunicare, interrelationare si lucru in echipa;
- Harnic, perseverent, onest si cu simt al responsabilitatii;
- Orientat spre invatare, cu initiativa si capacitate de analiza;
- Disponibilitate la munca in ture, inclusiv in weekend.

Descrierea jobului

Compania Epa Auto Scent S.R.L. angajeaza Consilier Vanzari in Cluj-Napoca, centrul comercial VIVO! .

Responsabilitati:

- Consiliaza clientii in scopul satisfacerii nevoilor acestora si atingerii obiectivelor postului;
- Organizeaza activitatea din magazin;
- Receptioneaza marfa din cadrul magazinului;
- Aseaza si expune marfa conform procedurilor interne;
- Participa activ la vânzarea și promovarea produselor din gama;
- Respecta si aplica principiile de vanzare invatate in cadrul training-urilor;
- Asigura evidenta zilnica a vanzarilor de produse si informarea operativa a conducerii societatii asupra acestora;
- Stabileste si asigura stocurile de produse necesare pentru desfasurarea activitatii magazinului;
- Asigura primirea, depozitarea in conditii corespunzatoare si eliberarea cu documente legale a produselor ce se comercializeaza in magazin;

Beneficii:

-Salariu atractiv cuprins intre 3000 si 5000 RON;
-Se ofera contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
-Posibilitate promovare.

Descrierea companiei

Parfumeria Auto #Home&Car

Compania cu capital integral romanesc Parfumeria Auto a intrat pe piata in anul 2017, deschizand primul magazin in Tg-Jiu. Actual compania detine 15 magazine in cele mai importante orase din tara: Bucuresti, Ploiesti, Focsani, Galati, Braila, Piatra Neamt, Rm Valcea, Tg Jiu, Craiova, Pitesti, Cluj Napoca, Constanta,Sibiu, Buzau, Suceava. Pentru anul 2021 Parfumeria Auto are ca si plan de expansiune deschiderea a inca 5 noi magazine in marile centre comerciale din Romania. Magazinele Parfumeria Auto ofera clientilor o gama variata de Odorizante pentru casa și masina ale celor mai renumite brand-uri Românești: Parfumeria Auto, Aizzo si altele...

Publicat 22 oct. 2021 Reactualizat 19 nov. 2021 Expiră 21 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos