CONSILIER VANZARI

AD STIL SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare
- Minim 2 ani experienta pe job similar
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente in tara, in zona alocata
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii
- Atentie distributiva, simt pentru detaliu, capacitate rapida de decizie
- Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
- Cunostinte operare PC
- Permis conducere categoria B
- Cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

- Prospecteaza in permanenta piata si abordeaza noi potentiali clienti;
- Participa activ la planificarea si implementarea stratgiei de vanzari
- Promoveaza și prezinta echipamentele comercializate in conformitate cu standardele si politicele comerciale ale companiei
- Intocmește documentația premergatoare întâlnirilor cu clienții
- Redactează rapoarte saptamanale
- Urmarește îndeplinirea planului de vânzari lunar/trimestrial/anual
- Participă la intalnirile cu clienții, negocieri, întocmește contracte si monitorizează derularea și finalizarea acestora

Compania ofera: salariu fix + bonusuri + autoturism/laptop/telefon.
Conditii asigurate: diurna, cazare, transport

Suntem o companie care are ca obiect de activitate comercializarea de utilaje pentru colectarea si compactarea deseurilor reciclabile. AD STIL EQUIPMENTS isi desfasoara activitatea la nivel national oferind o gama larga de utilaje pentru reciclare, precum: prescontainere, prese de balotat deseuri, prese stationare, incarcatoare mobile si alte utilaje destinate managementului si compactarii deseurilor.

Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 27 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos