Publicat 11 Ian 2021 | Reactualizat 10 Feb 2021 | Expiră 11 Feb 2021

Consilier vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice (Arhitectura, Arta sau Design) constituie un avantaj;
  • Competenta in operarea de softuri de modelare 3D (SketchUp, AutoCAD sau Archicad) si softuri de modelare grafica (Photoshop sau Corel);
  • Realizarea de masuratori si relevee ale spatiilor interioare;
  • Intocmirea proiectelor de design interior (Simulari grafice, schite 3D, randari);
  • Persoana tânara, dinamica, cu abilitati si experienta in domeniul vanzarii de produse care se adreseaza clientilor cu venituri peste medie;
  • Experienta in domeniul vanzarii de mobilier si amenajari interioare constituie un avantaj.
  • Cunostinte solide de operare calculator.
  • Persoana comunicativa si bine organizata.

Descrierea jobului

  • Contactarea clientilor;
  • Prezentarea produselor;
  • Intocmirea ofertelor complete;
  • Finalizarea procesului de vanzare;
  • Sustinerea activitatilor post vanzare;
  • Salariu fix plus bonus vânzari.

O companie cu o dezvoltare dinamică, Roche Bobois este lider mondial în design și retail de mobilier și decorațiuni de lux. Fiecare nou showroom reflectă spiritul brandului prin arhitectura magazinului, piesele selectate, colecțiile expuse și prin calitatea serviciilor. Roche Bobois este prezentă in peste 50 de țări, cu o rețea de 250 de magazine.

Expirat
Consilier vanzari  -  RB PERFECT DESIGN SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles