de ani Fără Frică...

Publicat 18 Oct 2019 | Expiră 18 Nov 2019

CONSILIER VANZARI

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Prezenta agreabila, doritoare sa ofere cea mai buna optiune vestimentara pentru clienti.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
-prezentarea produselor , consilierea clientilor in alegerea celor mai potrivite articole vestimentare , oferind intr-un mod profesionist toate informatiile necesare
-prezentarea ofertelor promotionale
-receptie marfa, introducere in gestiune
-asezarea si depozitarea corespunzatoare a produselor
-incasare, emitere bon fiscal , facturare , raport Z
-completare registru de casa, raport de gestiune, monetar , documente contabile, depuneri banca

BENEFICII
-pachet salarial atractiv, cu parte fixa si bonusuri in functie de vanzari
-tichete de masa
-decontare transport
-prime de Sarbatori

BEL PUNTO este compania 100% romaneasca, avand angajati cu multa experienta in producerea si comercializarea confectiilor textile pentru femei, elegante si de calitate superioara, inovatoare si originale. In echipa BEL PUNTO promovam si respectam valori precum integritatea si consideratia fata de angajati, clienti, colaboratori si parteneri.

Expirat
CONSILIER VANZARI  -  SC BEL PUNTO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles