Publicat 14 Aug 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 13 Sep 2019

Consilier Vanzari

3 posturi

Candidatul ideal

Cerinte:
- Persoana dinamica cu atitudine pozitiva,tinuta si prezenta agreabila, orientata catre client si catre rezultate;
- Responsabilitate fata de munca proprie si orientare catre indeplinirea targetului stabilit la nivelul companiei;
- Abilitati bune de comunicare si relationare
- Experienta in vanzari
- Permis conducere categoria B, minimum 2 ani vechime si disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

Vanzarea produselor din portofoliul companiei, in cadrul zonei alocate, mentinerea relatiei cu clientii existenti si prospectarea pietei in vederea dezvoltarii portofoliului de clienti;
Consolidarea pozitiei companiei pe piata si cresterea notorietatii brandului prin atitudinea si actiunile pe care le intreprinzi.
Cunoasterea produselor din portofoliu si prezentarea acestora intr-o maniera corecta şi responsabila;
Preluarea si procesarea in sistem a comenzilor
Rapoarte periodice de activitate
O parte a activitatii se va desfasura la birou.

- Pachet salarial competitiv (salariu fix, comision si/sau bonusuri in functie de performante);
- Abonament la clinica privata;
- Se asigura masina si telefon de serviciu;
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa ambitioasa aflata intr-o continua expansiune;

Descrierea companiei

Poti afla despre noi si cartile noastre pe www.booklet.ro

Consilier Vanzari  -  Editura Booklet

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles